Hizmetlerimiz

 • Yerinde Üretim

  Yerinde yemek üretimi yapılabilmesi için işletmenizin mevcut mutfağın beklentilerinizi karşılayacak düzeyde olması gerekir. Bu amaçla ilk olarak yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek eğitimli, şikayet ve taleplere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edici niteliklere sahip olan deneyimli personelimiz yemek üritimi yapılması düşünülen alanın incelenerek eksiklerin belirlenmesi ve bu eksiklerin nasılk giderileceğinin karşılıklı olarak tespit edilmesiyle ilk aşama bitmiş olur.

  Devamını Oku
 • Taşıma Yemek

  İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanının dar olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimiz devreye girer. Taşıma yemek hizmeti, Safran Catering'in yemek üretim tesislerinde üretilmektedir.Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksikleri varsa bu eksiklikler tespit edilecerek bunlarin ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir.

  Devamını Oku
 • Kokteyl ve Organizasyon

  Safran Catering olarak yaratıcılığı, farklılığı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile konuklarınızı sizin adınıza ağırlamaktan mutluluk duyar. Her türlü davet ve organizasyonlarınızda birlikte çalışmak isteriz.

  Devamını Oku